szafa na wymiar

SZAFA WNĘKOWA

Szafa wnękowa to idealny sposób na zagospodarowanie niewykorzystanej przestrzeni w twoim domu lub mieszkaniu. W Meblowo.eu pomożemy Ci stworzyć szafę perfekcyjnie dopasowaną do twoich potrzeb.  Sam wybierzesz ilość i rozmieszczenie półek, szuflad czy drążków na wieszaki.

szafa typu komandor

SZAFA WOLNOSTOJĄCA

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania w swoim domu lub mieszkaniu? Szafa wolnostojąca to świetne rozwiązanie zarówno do sypialni jak i przedpokoju czy salonu. W Meblowo.eu pomożemy Ci stworzyć szafę perfekcyjnie dopasowaną do twoich potrzeb.  Sam wybierzesz ilość i rozmieszczenie półek, szuflad czy drążków na wieszaki.

pojemna garderoba

GARDEROBA

Garderoba na wymiar to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Marzą o niej chyba wszyscy, bez względu na płeć i wielkość posiadanego mieszkania.. W Meblowo.eu pomożemy Ci stworzyć garderobę perfekcyjnie dopasowaną do twoich potrzeb.  Sam wybierzesz ilość i rozmieszczenie półek, szuflad czy drążków na wieszaki.

pomysł na nową kuchnie

Czas na zmianę w twoim mieszkaniu? Masz pomysł na swoją wymarzoną kuchnię? Wyślij nam projekt, rzut, szkic lub zdjęcie, szybko przygotujemy wycenę.

projekt mieszkania

Korzystając z Twojego pomysłu i naszego doświadczenia przygotujemy projekt Twojej nowej kuchni. W przeciągu 48h otrzymasz wizualizację swojej nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni.

rysunek kuchni

Od akceptacji projektu do Twojej nowej kuchni już w 2-4 tygodni. Pracujemy na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie meble w ekspresowym czasie!

[/section]

ZAMÓW KONTAKT

Prześlij swoje pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Nasz dorardca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.